учереждение по упрвлению регистром

учереждение по упрвлению регистром
registro tvarkymo įstaiga statusas Aprobuotas sritis informacija, informacinės technologijos ir informacinė visuomenė apibrėžtis Įstatymu ar Vyriausybės nutarimu paskirtas juridinis asmuo, tvarkantis registro duomenis bei dokumentus ir atsakantis už jų saugą. atitikmenys: angl. register supervisory institution rus. учереждение по упрвлению регистром šaltinis Lietuvos Respublikos valstybės registrų įstatymas (Žin., 1996, Nr. 86-2043; 2004, Nr. 124-4488)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • register supervisory institution — registro tvarkymo įstaiga statusas Aprobuotas sritis informacija, informacinės technologijos ir informacinė visuomenė apibrėžtis Įstatymu ar Vyriausybės nutarimu paskirtas juridinis asmuo, tvarkantis registro duomenis bei dokumentus ir atsakantis …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • registro tvarkymo įstaiga — statusas Aprobuotas sritis informacija, informacinės technologijos ir informacinė visuomenė apibrėžtis Įstatymu ar Vyriausybės nutarimu paskirtas juridinis asmuo, tvarkantis registro duomenis bei dokumentus ir atsakantis už jų saugą. atitikmenys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”